www.ogarnij-japonski.pl

Język japoński dla początkujących

Szukasz skutecznego sposobu na naukę języka japońskiego? Język japoński dla początkujących w aplikacji Ogarnij Japoński to gwarancja najwyższej jakości nauki. Dzięki aplikacji do nauki japońskiego szybko opanujesz podstawy nowego języka, nauczysz się alfabetów, wymowy głosek oraz kolejności rysowania kresek. Bez względu na to, czy znasz jakiekolwiek podstawy, czy zaczynasz naukę od zera, z aplikacją udanie rozpoczniesz naukę języka japońskiego.

Efektywna nauka języka japońskiego dla początkujących

Ogarnij Japoński to aplikacja do nauki języka japońskiego, w której stawiamy na naukę poprzez świadome wykorzystanie rozwiązań technologicznych. Dzięki aplikacji nie musisz martwić się o nic, a jedynie podążać przygotowaną ścieżką nauczania. Aplikacja została stworzona z myślą o osobach, które chcą nauczyć się japońskiego, ale nie mają czasu na zajęcia stacjonarne o ściśle określonych godzinach w tygodniu.

W aplikacji możesz spodziewać się wszystkiego, czego dusza zapragnie. Tworzymy ją my, kwalifikowani i certyfikowani nauczyciele języka japońskiego.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Świadomą, przemyślaną i skuteczną ścieżkę nauki japońskiego dla osób początkujących, tak aby progres był stale widoczny,
  • Nagrania wideo, szczegółowo opisujące i wyjaśniające każde gramatyczne zagadnienie językowe,
  • Materiały pomocnicze, dzięki którym każda lekcja w aplikacji nabierze więcej barw. Lekcje posiadają załączniki, a w nich materiały do druku, które zdecydowanie przyspieszą Twoją naukę japońskiego.
  • Testy sprawdzające, abyś w dowolnym momencie mógł sprawdzać stan nabytej wiedzy i weryfikować własne umiejętności.

Fachowe wsparcie na każdym etapie nauki języka japońskiego

Niezależnie od tego, czy myślisz o nauce japońskiego hobbystycznie, czy w celach zawodowych, z aplikacją szybko opanujesz japoński jako osoba początkująca. Jako użytkownik Ogarnij Japoński możesz liczyć na stałą pomoc nauczycieli językowych, którzy w razie potrzeby odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.

Ogarnij japoński! Z nami to nic trudnego!

Zapraszamy do 7 dniowego, darmowego okresu próbnego!

przycisk google play

Submit your response