www.ogarnij-japonski.pl

Najczęściej
zadawane pytania.

Darmowy Okres Próbny

Zapraszamy do 30 dniowego okresu próbnego! Przetestuj apkę za darmo.

Profesjonalny Lektor

Nad Waszymi postępami czuwa doświadczony lektor, który poprowadzi Was przez wszystkie tajniki tego wspaniałego języka.

Nowa lekcja co tydzień

Uczeń dostaje na swój telefon jedną, w pełni opracowaną lekcję języka japońskiego do której w ciągu tygodnia dostanie w wybranym przez siebie terminie zadania dodatkowe.

Pobierz aplikację z AppStore lub sklepu Play. Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcji niezbędna jest rejestracja. Po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do 30-dniowego okresu próbnego. Aby po tym czasie kontynuować naukę należy wykupić odnawialną, 30-dniową subskrypcję.

Chcąc zrezygnować z nauki, anuluj swoją subskrypcję w platformie, z której pobrałeś aplikację.

Nasza aplikacja jest dla osób, które:

  • nie chcą spędzać długich godzin nad książkami
  • chcą same ustalać sobie kiedy i gdzie się uczą
  • chcą uczyć się hobbystycznie i robić to dobrze
  • chcą zacząć naukę japońskiego od zera
  • wracają do nauki japońskiego mając pewne podstawy
  • nie lubią zajęć w grupach, czy prowadzonych online

Rejestracja oraz 30-dniowy okres próbny są całkowicie darmowe. Po tym czasie należy wykupić miesięczną subskrypcję, której koszt wynosi 29,99zł. To raptem złotówka dziennie za naukę japońskiego!

Chcąc stworzyć interesującą ofertę zarówno dla osób zaczynających przygodę z językiem japońskim, jak i wracającym do nauki po przerwie, postanowiliśmy udostępnić Ci do dyspozycji cztery pełnowymiarowe lekcje. W ten sposób będziesz w stanie zobaczyć jak wygląda nauka z naszą aplikacją niezależnie od swojego poziomu.

Pierwsza lekcja zawiera filmik instruktażowy, prezentujący jak poruszać się po aplikacji. Możesz go obejrzeć lub przeczytać poniższą instrukcję.

W aplikacji znajdziesz lekcje podzielone na sekcje. Pierwsza z nich zawiera materiał wideo z objaśnieniem planowanych na jeden moduł zagadnień.

Dodatkowo, po kliknięciu ikony w prawym górnym rogu ekranu, możesz pobrać materiały do wydrukowania, zawierające zadania, wskazówki i pomoce naukowe.

Kolejne sekcje to ćwiczenia, które należy rozwiązać, aby uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych zagadnień i następnych lekcji. Wykonanie zadań potwierdzi zielona ikonka, która pojawi się obok ukończonej sekcji. W przypadku braku potwierdzenia, upewnij się, że film został obejrzany do końca, a wszystkie ćwiczenia rozwiązane.

Jeśli sekcje z ćwiczeniami zostały ukończone, aplikacja poprosi Cię o wybranie dni, w których chcesz otrzymać dodatkowe zadania. Nie chcemy, żebyś nudził się między lekcjami, a przy okazji wspólnie wypracujemy systematykę w nauce języka!

Zaplanowaliśmy dla Ciebie jedną lekcję tygodniowo. Na kolejną należy poczekać siedem dni. W międzyczasie otrzymasz dodatkowe ćwiczenia, które po przerobieniu materiału pomogą go jeszcze raz utrwalić i dadzą Ci szansę na sprawdzenie swoich umiejętności. W międzyczasie możesz też pracować nad rozwiązaniem pobranych z sekcji z filmem materiałów. Ilość ćwiczeń dodatkowych jest uzależniona od złożoności przerabianych zagadnień.

Aplikacja poprosi cię o wybór dwóch lub trzech dni, w których chciałbyś je wykonać. Dzięki temu możesz samodzielnie i
elastycznie zaplanować swoją naukę.

Przygotowaliśmy naszą aplikację w taki sposób, aby była przyjazna dla każdego – dlatego zaczynamy od elementarnych podstaw, łącznie z objaśnieniem pisma – nie chcemy zostawiać Cię samego w tym najtrudniejszym, pierwszym kroku. Jeśli będziesz uczyć się systematycznie, z tygodnia na tydzień, poziom N5 możesz osiągnąć po około 30 lekcjach.

Jednak pamiętaj – w systematyczności siła!

Jeśli uda Ci się osiągnąć ten poziom, aplikacja Cię o tym poinformuje, a nawet będzie czekać na Ciebie
z niespodzianką

Nasza aplikacja ma na celu pokazać Ci żywy japoński! Nauczaniem japońskiego zajmujemy się od dawna, prowadząc zajęcia w formie stacjonarnej oraz zdalnej, dbając o uczniów i obserwując ich postępy, dzięki czemu z roku na rok coraz więcej naszych podopiecznych przystępuje do egzaminów językowych.

Sami na co dzień jesteśmy pasjonatami kultury japońskiej, a nasze materiały przygotowywane są przez wykwalifikowaną kadrę pracującą na co dzień ze studentami oraz uczniami w różnym wieku.

Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby Twoja nauka przyniosła wymarzone efekty, ale do tego potrzebna nam będzie Twoja systematyczność i wytrwałość. Wielkość sukcesu zawsze zależy od ilości włożonej pracy, więc jeśli nie zabraknie Ci rzetelności, gwarantujemy powodzenie!